İPTAL VE İADE KOŞULLARI

A-Sipariş İptal Koşulları

1- Firmamızdan verilen tüm baskılı, özel üretim veya sipariş üzerine hazırlanan ürün siparişlerinde alıcıya sistem üzerinden onaylama yapabileceği bir onay linki kayıtlı olduğu mail adresine gönderilir. Söz konusu onay talepli maile www.starkmenu.com.tr üzerinden 24 saat içerisinde onay verilmediği takdirde sipariş edilen ürünün üretimine başlanacaktır. Bu aşamadan sonra baskılı, özel üretim veya sipariş üzerine hazırlanan ürünlerde cayma hakkı veya iade hakkı bulunmamaktadır.

2-Siparişin iptal edilebilmesi için iptal talebinin, www.starkmenu.com.tr adresi üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Siparişin bu şekilde iptal edilmesi durumunda söz konusu sipariş bedelinin iadesi 10 gün içerisinde ilgili ödeme kanalından iade edilecektir.

3-Onay maili gönderildikten veya 24 saat içerisinde otomatik olarak onaylandıktan sonra siparişin iptali mümkün değildir.

B-İade Koşulları

1- Siparişin müşteriye ulaşmasıyla birlikte 14 günlük süre içerisinde iade edilmesi mümkündür.

2-Baskılı ürünlerde, özel sipariş üzerine hazırlanan ürünlerde ve internet sitesinde özel sipariş üzerine üretildiği belirtilen ürünlerde iade imkânı bulunmamaktadır.

3-Baskılı, özel sipariş ya da internet sitesinde özel olarak hazırlanacağı belirtilen ürünlerde bir kusur ya da hata olması durumunda bu hâlin tespitiyle birlikte 3 gün içerisinde Stark Menü’ye bildirilmesi gerekmektedir. Böyle bir durumda ilgili ürünlerde mevcut kusurlar Stark Menü tarafından düzeltilecek ya da yeniden imâlata girilecektir.

4-Baskısız, özel sipariş olmayan veya stoktan hızlı gönderi olan ürünlerde 7 gün içerisinde iade imkânı mevcuttur.

5-Kullanılmış ve hasar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

C-İade Süreci

1-İade İşleminin gerçekleşebilmesi adına iade edilmek istenen ürüne ait faturanın arka kısmında yer alan iade formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması ve kargo ile aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir.

Davutpaşa Cad.Baran İş Merkezi No:75/79 Topkapı/İstanbul

2-Ürünün İade şartlarını haiz olup olmadığı kalite kontrol birimimiz tarafından incelendikten sonra iadeye onay verilecektir. İadeye onay verilmesiyle birlikte iade edilen ürünlere ait tutar 10 gün içerisinde kullandığınız ödeme kanalı vasıtasıyla tarafınıza iade edilecektir.

3-İade edilmek istenen ürünlerin iade şartlarını haiz olmaması, kullanılmış ya da deforme edilmiş olması durumunda 7 iş günü içerisinde ürünler tekrardan müşteriye karşı ödemeli olarak gönderilecektir.

error: Content is protected !!
Yardım mı lazım?