SİPARİŞ ve TESLİM SÖZLEŞMESİ

Sipariş Talebi ve Onay Şartları

1. Firmamızdan verilen tüm baskılı ürün siparişlerinde müşteri tarafından onay verilmediği taktirde  ya da onay için gönderilen bağlantıya 24 saat içerisinde onay verilmediği takdirde üretim aşamasına geçilemez. Firmamızdan verilen tüm baskılı, özel üretim veya sipariş üzerine hazırlanan ürün siparişlerinde alıcıya sistem üzerinden onaylama yapabileceği bir onay linki kayıtlı olduğu mail adresine gönderilir. Söz konusu onay talepli maile www.starkmenu.com.tr üzerinden 24 saat içerisinde onay verilmediği takdirde sipariş edilen ürünün üretimine başlanacaktır. Bu aşamadan sonra baskılı, özel üretim veya sipariş üzerine hazırlanan ürünlerde cayma hakkı veya iade hakkı bulunmamaktadır.

2. Stark Menü, web sitesi üzerinde belirtilen ürün bilgilerini, özelliklerini, niteliklerini ve fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Siparişin verilmesiyle birlikte, sitede yer alan kuralların müşteri tarafından kabul edildiği varsayılacaktır.

3. Verilen siparişin teslim süresi, siparişin verildiği tarihte geçerli olan teslim süresidir. Müşteri tarafından gerekli evrak ve dokümanların teslim edilmemesi halinde uzayan teslimat süresinden Stark Menü sorumlu değildir.

Sipariş ve Teslim Bilgileri

1. Sipariş verilecek ürünün siparişi onaylanmadığı taktirde fiyat listesinde belirtilen fiyatların ve ürünlerin özelliklerinin Stark Menü nezdinde herhangi bir bağlayıcılığı yoktur.

2. Siparişin verilmesi ve Stark Menü tarafından söz konusu siparişin onaylanmasıyla birlikte belirtilen fiyatlar, teslimat süreleri ve ürün özellikleri taraflarca kabul edilmiş sayılacaktır.

3. Stark Menü, yalnızca sitede belirtilen ürün ve özelliklerde sipariş teslimi yapmakla sorumludur. Sitede yazılı olmayan özellik ve ürünlerin sözleşme sonrasında Stark Menü’den istemi mümkün değildir.

4. Teknik aksaklıklar sebebiyle stok durumu güncellenemeyen ürünlerde Stark Menü’nün siparişi iptal etme hakkı bulunmaktadır.

Teslimat Bilgileri

1. Verilen sipariş neticesinde kargo alıcı ödemeli olarak gönderilecektir.

2. Kargo ile birlikte irsaliye de karşı tarafa gönderilecektir.

3. Teslimat süresi, müşteri tarafından verilen sipariş neticesinde iki tarafın da mutabık kalmasıyla birlikte ve sipariş onaylandıktan sonra başlayacaktır.

4-Kargo şirketi tarafından size ulaştırılan paket hasarlı ise (yırtık, delik vs.) kargoyu teslim almayınız. Kargo şirketi görevlisi tarafından tutulacak hasar tespit tutanağı ile birlikte ürünü iade ediniz.

Kampanyalar

1. Stark Menü tarafından sitede belirtilen kampanya ve promosyonlarda söz konusu ürünler stoklarla sınırlıdır. Kampanya bilgileri Stark Menü’nün web sitesinde düzenli olarak güncellenecek ve duyurusu yapılacaktır.

2. Verilen fiyatlara baskı çeşitleri dahil değildir.

3. Sitede, kampanyalı ürünlerin fiyatlarının geçerli olduğu minimum sipariş adeti belirtilmektedir.

4. Stark Menü tarafından belirtilen kampanyalar son tarihinden ya da stoklar tükenmeden önce de Stark Menü tarafından sonlandırılabilir. Stark Menü tarafından bu durumda bir gerekçe gösterilmesi gerekmemektedir.

error: Content is protected !!
Yardım mı lazım?